VŠECHNO JE ŤIPŤOP

ŤIPŤOP, docu-comedy o nakladateli legendárního undergroundového nakladatelství Ivanu Mečlovi a stand up komičce Alex, která přijela do Nové Perly na uměleckou rezidenci.  chcete vědět víc?

PŘÍBĚH UJEP

Příběh UJEP je zastřešující platforma pro komplexní představení osobností, článků a rozhovorů přes podcasty až po krátké dokumentární portréty. Všechny příběhy spojuje prostředí Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a vždy jedinečné zpracování. Anebo jiný a nenásilný způsob propagace mladičké… chcete vědět víc?

OKURKOVÁ SEZONA / SILLY SEASON V DĚČÍNĚ

Okurková sezona /Silly Season začala v Děčíně akcí, která se odehrála v okolí kavárny Cafe Prostoru_ a Husitským sborem. Během dvou státních svátků, oslava příchodu věrozvěstů Cyrila a Metoděje a Den upálení Mistra Jana Husa se v Podmoklech odehrála únikovka Cyrila a Metoděje, závod v rychlochůzi a… chcete vědět víc?

KHAAKHAAPRIDE 2021

KhaaKhaaPride. Queer oslava výročí konce druhé světové války. V Kyjově u Krásné Lípy, (původně německy Khaa). V areálu bývalé nitárny Roberta Salomona, nyní místa, které skupina přátel nakladatelství Divus proměňuje na experimentální prostor, ráj na zemi Novou Perlu. Program KhaaKhaaPridu: Výroba… chcete vědět víc?